piątek, 5 listopada 2010

Kartony Do Archiwizacji

Dzieci są fantastycznie pomysłowymi stworzonkami. Ostatniej nocy, Małgosia przyszła do mnie i zaproponowałam, abyśmy powycinali z tekturowych kartonów różnorakie maski i pobawili się w bal przebierańców. Zdziwiłem się, ponieważ jedyna tektura jaką mieliśmy w lokalu to była tektura, z której zrobione były pudełka na jej zabawki.

Małgosia zaproponowała jednak kupienie nowego pudełka i zabawę przełożyliśmy na kolejny dzień. Dokładnych szczegółów zabroniła mi zdradzać – nie mogę powiedzieć na przykład za kogo się przebraliśmy, albo skąd mieliśmy tekturowe opakowania.

Za to mogę powiedzieć, że zabawa była de fakto przednia i bardzo fajnie było najpierw rysować szkice na kartonach, a potem dopiero to wszystko wycinać i dopasowywać do kształtu twarzy. Opakowania tekturowe posiadają bardzo dobre tworzywo, które jest giętkie i elastyczne – w sam raz do takiej dziecinnej zabawy. Zresztą – taką rozrywkę polecam dosłownie każdemu, kto tylko ma odrobinę wolnego czasu i chęci do spędzenia go z własnym dzieckiem. Naprawdę warto!

Zobacz także: Kartony Do Archiwizacji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz